Nove knjige, nova premična zbirka in nova igra

V marcu smo nabavili kar nekaj novih knjig, od slikanic preko otroških pripovedi do mladinskih romanov.

Prav tako smo menjali knjige v premični zbirki. Knjižnica Črnomelj nam je spet poslala 166 knjig, ki smo jih rezervirali preko mCOBISS. Ker ima naša šolska knjižnica zelo malo finančnih virov, si pomagamo s knjigami iz Knjižnice Črnomelj. Sposodimo si veliko knjig za potrebe pouka in jih imamo kar v učilnicah ali kabinetih, povrhu pa tudi za potrebe prostočasnega branja, kjer izbiramo knjige z znakom zlata hruška (znak kakovosti).

V tem mesecu pa smo dobili tudi namizno igro Hitri lončki, ki so jo vsem knjižnicam po SLoveniji darovale Male sive celice, za kar se jim iskreno zahvaljujemo. Hitrostno zlaganje lončkov je postalo pravi hit. Upam, da bo kdo izmed nas postal rekorder.

(Visited 58 times, 1 visits today)